Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Tel.: +420 774 384 719 •  Otevírací doba: 9:00 - 16:00             

!UPOZORNĚNÍ! VZHLEDEM K VELKÉMU MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK JE VÝROBA PRODLOUŽENA NA 12 PRACOVNÍCH DNŮ DO EXPEDICE. 

 


O nás
HEUREKA
O nás

Jsme sice výrobci, ale především jsme malá rodiná firma. Jsme malíři, kteří chtěji svůj smysl pro umění nabídnout i jinou formou. Najdete u nás dekorace, komponenty pro tvoření jak dospělých, tak i dětí ve školkách, školách, táborech, ale i doma apod.

Jak vzniká nový výrobek?

Když vymýšlíme nový výrobek, něco co nenajdete jinde, chceme tím pro vás něco vyjímečného. Přichází chvíle, kdy si vezmeme do ruky tužku a začínáme "čmárat" nákresy možných tvarů, kompletních obrázků a kombinací tak, aby se pak produkt dal použít buď jako hotový nebo byla možnost se tvořivě projevit a upravit si produkt dle svého. Když jsou návrhy hotové, přijde na řadu počítačová část. Návrhy se musí připravit do digitální podoby, aby každá křivka odpovídala buď vypálenému vzoru nebo řezu. Následuje výběr správného materiálu. To ovlivňuje mnoho faktorů, které vám pak ostatním ulehčí vaše tvoření. A teď přichází ten okamžik, kdy se těšíme, kdy je vše připravené a my jdeme vyrábět. I tento proces není tak jednoduchý, protože každý výrobek potřebuje rozdílné nastavení strojů. Vytvoří se první testovací kus, kde vidíme, zda je vše správně a jestli právě tento produkt bude pro vás přínosem. Často při tom probíhá bujará výměna názorů, ale cíl je jeden - vaše spokojenost a to nám dělá radost.

Vyřezy bez "očouzení"

Jako mnoho, tak i my se učíme a snažíme se zdokonalovat. Od počátku se malinko bojovalo o to, aby výrobek nebyl tolik zašpiněný (opálený) po řezu, ale i gravírování. Človek se vyvíjí a tak se zkoušelo, učilo, nadávalo, vyhazovalo, pálilo... Nakonec změnou technologie se nám povedlo až nemožné. Změna technologie nebyla však vše co bylo třeba a tak změna v nás samotných byla zapotřebí nejvíce :)  Dnes se můžeme pochlubit jedinečnou kvalitou takřka bez "očouzení.

3D tisk - NAZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

ZGVhMGN