Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Tel.: +420 774 384 719 •  Otevírací doba: 9:00 - 16:00           •        NOVĚ REGISTROVANÍ ZÍSKAJÍ OKAMŽITĚ 5% SLEVU  

 

 


Věrnostní program
Věrnostní program - slevový bodový systém

1. Kdo může vstoupit do věrnostního programu

Podmínkou pro získání slevových bodů a tím se zapojení do věrnostního systému je registrace zákazníka do našeho eshopu. Tím se automaticky aktivuje tento věrnostní systém.

Pokud zákazník, který je registrovaný vytvoří objednávku v určité hodnotě, získává body, kteté pak při dalším nákupu může uplatnit jako slevu na obednávku (pouze na zboží, nikoli služby - více o tomto naleznete níže v bodu)

Sleva lze uplatnit u objednávek od 500 Kč, do té doby Vám systém e-shopu slevu nedovolí použít.

2. Bodobý systém a následná sleva

  • Při objednání získáte za každých 20 Kč - 1 bod a jeden bod = 1 Kč. Příklad. Pokud objednáte za 500 Kč bez dopravy a služeb získáte 25 bodů, tedy 25 Kč, které příště můžete uplatnit jako slevu u další objednávky na zboží.
  • Maximální jednorázová sleva z bodů při další objednávce je 30% z objednávky. Pokud máte nasbíránio více bodů, je možné uplatnit jejich slebu pči následovné objednávce.

3. Kde uplatnit slevu

Pokud máte na svém zákaznickém účtu nasbírané body, poradíme Vám jak a kde je uplatnit. Vyberete si zboží na našem eshopu a přejdete do "Košíku". Zde vyplníte veškeré potřebné informace pro objednání a zaslání. Ve verzi pro počítač uvidíte tuto obrazovk po vyplnění dopravy a platby viz obrázek 1 a u verze pro mobil uvidíte ihned bodový systém na prvním místě viz obrázek 2.

Obrázek 1

Obrázek 1 - zobrazení na PC nebo MAC

Obrázek 2

Obrázek 2 - zobrazení na mobilu


Vytvořeno systémem www.webareal.cz

MzNhM